Shkarko Antivirusin e Ri Norton internet Security 2010 Verzioni i plote me Serial falas
Kliko ne kete Link ta Shkarkoni Antivirusin Falas http://nortonintsecurity2010.blogspot.com/

Nese keni degjuar per Filmin me Fame te Lart Comedy Meet the Spartans Shiqo Filmin e Plote teke http://meet-thespartans.blogspot.com/
Ky Film preferohet te jesh mbi moshen 18 Vjeq per ta Shiquar nje Film komedi shume interesante.

Lojra Online si Assassin's Creed II Verzioni i plote kete mund ta Shkarkoni tek : http://assassins2010.blogspot.com/

Si dhe World of Warcraft Full Version with Serial Kliko kete Link ta Shkarkosh kete Loje Falas http://wdf2010.blogspot.com/
Te gjitha Keto programe mund ti Shkarkoni dhe te posedoni ne Pc-ne tuaje kjo do t'ju ndihmoje te mbroni Pc-ne dhe te kenaqeni me Lojrat me te famshme qe me Miliona Moshatar luajne Online per Cdo dite.
Kjo faqe e internetit është përkthyer automatikisht. Ju lutem mos harroni, kur ju lexoni këtë.

7.27.2009

Si ta Instalosh nje Skaner

Instalimi i një skaner të rinj është shumë e PC-drejt përpara. Në qoftë se është një skaner pajisje USB, juve ju duhet ta instaloni software CD që erdhi me skaner. Këto zakonisht do të jetë një ose dy disqe dhe disa të tjerë që zakonisht vetëm vërtetohet të jetë gjyqi software programe të tjera ose ju nuk keni nevojë. Të jetë i kujdesshëm i këtyre installing third-party CD-ve, si ju kurrë nuk ka gjasa se do të përdorin ato dhe ata kanë tendencë të dëshirojnë të marrin mbi mënyrën se si media është trajtuar në kompjuterin tuaj. Së pari, të shpaketoj skaner nga kutia. Sigurohuni që i keni të gjitha të bashkangjitura dhe veçanërisht e shpejtë setup udhëzime nëse ata ishin në kuti. Ju mund të mblidhen dhe të përcaktojnë nëse skaner për në anën. Ju mund spinën e kabllit në pushtet, por nuk spinën e kabllit USB në kompjuter. Këpucën e kompjuterit dhe e ngarkesës scanner software diskun në CD-ROM drive. Nëse kjo nuk nisin automatikisht, ju mund të bëj për të atë nëpërmjet My Computer dhe kliko setup.exe file. Nëse ka shtesë disqe tuaj skaner për të cilat duhet të jenë të ngarkuar, ju do të nxitet për ta. Sapo është instaluar software, atëherë ju mund të bashkangjitni kabëll USB me kompjuterin. Windows i ri duhet të gjejnë skaner dhe ngarkesën e shoferëve për atë automatikisht. Troubleshooting Scanner Problemet: Nëse skaneri kishte punuar në të kaluarën, por ka ndaluar funksionimin, zakonisht mund të heq nga priza e skaner, pastaj shkojnë në Add / Remove Programs në Control Panel dhe hiqni skanograf software. Pastaj ju mund të përsëritni instalimin proces më sipër. Në qoftë se kurrë nuk ka punuar skaner, ju mund të keni një problem me USB portit. Shiko një tjetër pajisje për të parë nëse ajo që punon në port.

No comments:

Post a Comment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe Shtyp ENTER ne tastaturen tuaje.

Jeta e Muhamedit a.s. Kohezgjatja 57:07 ne Shqip

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info
http://www.You4Dating.com ,1.Websiti Yne - është një mënyrë e madhe për të gjetur miq të rinj ose partnerë, për argëtim, Dating dhe marrëdhënie afat-gjata. Takimi dhe socializimi me njerëz është edhe më zbavitëse dhe e sigurt. Free Online Dating 2. You4Dating është 100% Free Dating Site, S'ka qargje kurrë. Ne Ju lejon të Kontaktoni dhe te Kufizoni kedo qe ju deshironi. 3. You4Dating është përgjegjës për krijimin e marrëdhënieve të provuar per Vitin është e mundur për të gjetur Love Online. Ajo do të bëhet shpejt një udhëheqës në Internet Dating Industrisë për shkak të saj Advanced Features dhe matching Sistemet, dhe para se gjithashe është një shkake 100% Falas-4. You4Dating është websit Ndërkombëtare Dating Website shërben per te gjithe, pa marr parasysh a jeni musliman, të krishterë, katolikë, Singles çifute, Senor Dating, Dating Zi, Dating apo aziatike, 5.Shiqoni nese keni shkuar deri ketu ju deshironi te takoni dike. Vizito http://www.You4Dating.com dhe Fillo me takimet Menjehere. Regjistrohu të takoshe më shumë se 100.000 Perdorues te Regjistruar.http://www.You4Dating.com .